خانه دکتری » اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شركت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء 95
 اطلاعیه‌ معاونت منابع انسانی قوه قضاییه درخصوص اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شركت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال 1395 منتشر شد.

به گزارش خانه دکتری متن اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش به شرح ذیل می باشد:

پیرو اطلاعیه مورخ 20/4/95 درخصوص ثبت‌نام آزمون تصدی منصب قضاء در سال 1395، با عنایت به مراجعات و درخواست-های مکرر متقاضیان، به ‌اطلاع‌ مي‌رساند آن دسته از داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌‌‌نام‌ و شركت‌ در آزمون كه موفق به ثبت‌نام در اين آزمون نشده‌اند و يا داوطلباني كه کارت اعتباری را خریداری نموده ولی در سيستم ثبت‌نام، موفق به ثبت‌ اطلاعات خود نشده اند، مي‌توانند در مهلت مجددی كه از روز دوشنبه مورخ 1395/6/1 تا روز چهارشنبه مورخ 1395/6/3 برای ثبت نام در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
 
لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد در مهلت فوق و پس از مطالعه دقيق اطلاعيه مورخ 95/4/20 (اين اطلاعيه از طريق بخش آزمونهاي استخدامي پایگاه اطلاع ‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني  www.sanjesh.org قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، از طریق پایگاه اطلاع ‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني فوق اقدام لازم براي ثبت‌نام بعمل آورند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نموده‌اند، در صورت تمايل مي‌توانند در بازه زماني فوق نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام نمايند. لازم به ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود