خانه دکتری » زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي جمعيت هلال احمر سال 1395 و دریافت کارت آزمون
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي جمعيت هلال احمر سال 1395 منتشر شد.

به گزارش خانه دکتری متن اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش به شرح زیر می باشد:
ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلباني كه در آزمون استخدامي جمعيت هلال احمر در سال 1395 ثبت‌نام نموده‌اند، نظر اين داوطلبان را به موارد ذيل معطوف مي­دارد:

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
 كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه­ شنبه 95/5/26 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي دريافت كارت شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، كد ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري و ...) از كارت خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم­چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
 
ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 7، 8، 9، 10، 13 و 14 (شامل نام­خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، تاريخ فارغ­التحصيلي، معدل) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور منحصراً به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتيكه نسبت به بندهاي 3، 11، 12، 15، 16 و 17 (جنس، مقطع تحصيلي و عنوان رشته تحصيلي، رشته شغلي، اولويت انتخابي و پست سازماني) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمايند.
2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
3- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي­باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي­باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكرات مهم :
1- به علت افزايش متقاضيان ثبت نام در آزمون مذكور بررسي تمام شرايط مندرج در آگهي استخدامي ميسر نگرديده است لذا در مرحله اول با بررسي اوليه و اجمالي چهار شاخص (امدادگر فعال جمعيت، داوطلب فعال جمعيت، فرزند كاركنان بازنشسته جمعيت، ايثارگران) متقاضيان حائز شرايط، صرفاً جهت حضور در جلسه آزمون به سازمان سنجش معرفي گرديدند. با عنايت به عدم توجه برخي متقاضيان به مفاد و بندهاي اطلاعيه صادره، به اطلاع شركت كنندگان ميرساند كه بررسي اوليه كاملاً اجمالي و براساس خود اظهاري و تائيد بدوي مديران عامل استان ها و سازمان امداد و نجات صورت پذيرفته است و تحت هر شرايطي، متقاضياني به مرحله دوم راه خواهند يافت كه حائز جميع شرايط عمومي و اختصاصي (سن، مدرك تحصيلي، و ساير شرايط) عنوان شده در آگهي آزمون بوده و مدارك لازم را ارائه نمايند بنابراين صدور كارت شركت در جلسه آزمون هيچگونه حقي جهت ايشان ايجاد نمي‌نمايد.
2- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
 
ج - آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
نماينده سازمان سنجش آموزش كشور در روز پنج شنبه 95/5/28 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان مي­گردند، آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون به شرح جدول شماره 2 اطلاعيه پرينت كارت مي‌باشد.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سئوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند.

جدول شماره 1 محل برگزاري حوزه هاي آزمون استخدامي هلال احمر در سال 1395
استان محل برگزاري آزمون
نام شهرستان محل برگزاري آزمون
استان محل اقامت
آذربايجان شرقي
تبريز
كليه داوطلبان استانهاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي و اردبيل
اصفهان
اصفهان
كليه داوطلبان استانهاي اصفهان، چهارمحال و بختياري و يزد
تهران
تهران
كليه داوطلبان استانهاي تهران، سمنان، البرز، قزوين، مركزي، زنجان و قم
خراسان رضوي
مشهد
كليه داوطلبان استانهاي خراسان رضوي، خراسان شمالي و خراسان جنوبي
كرمان
كرمان
كليه داوطلبان استانهاي سيستان و بلوچستان، كرمان و هرمزگان
فارس
شيراز
كليه داوطلبان استانهاي فارس، بوشهر و كهكيلويه و بويراحمد
کرمانشاه
كرمانشاه
كليه داوطلبان استانهاي کرمانشاه، ايلام، كردستان و همدان
خوزستان
اهواز
كليه داوطلبان استانهاي لرستان و خوزستان
مازندران
ساري
كليه داوطلبان استانهاي مازندران، گلستان و گيلان
 

جدول شماره 2 - نام و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون استخدامي هلال احمر جمهوري اسلامي ايران سال‌ 1395 براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان

نام

شهرستان

محل باجه رفع نقص

آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص

آذربايجان شرقي

تبريز

دانشگاه شهيدمدني آذربايجان

تبريز: ميدان جهاد( نصف راه)، خيابان ورزش، پرديس تبريز دانشگاه شهيد مدني آذربايجان

اصفهان

اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان: ميدان آزادي، (دروازه شيراز) بلوار دانشگاه، درب شمالي دانشگاه، جنب اداره كل آموزش، ستاد برگزاري آزمونهاي

تهران

تهران

دانشگاه سوره

تهران: خيابان آزادي، بين خيابان آذربايجان وخوش، نبش كوچه كامياران، دانشگاه سوره

خراسان رضوي

مشهد

دانشگاه فردوسي مشهد

مشهد: بلوار وكيل آباد، روبروي پارك ملت، درب شمالي دانشگاه فردوسي مشهد، مديريت آموزشي دانشگاه

كرمان

كرمان

دانشكده شهيدچمران كرمان

كرمان: خيابان شهيد مصطفي خميني، ابتداي اتوبان هفت باغ علوي، دانشكده شهيد چمران كرمان

فارس

شيراز

دانشگاه شيراز

شيراز: خيابان ساحلي غربي، مجتمع فرهنگي و رفاهي دانشگاه شيراز

كرمانشاه

كرمانشاه

دانشگاه رازي كرمانشاه

كرمانشاه:طاق بستان، باغ ابريشم، پرديس دانشگاه رازي كرمانشاه، سازمان مركزي، اداره آموزش

خوزستان

اهواز

مجتمع آموزش عالي جهاد دانشگاهي خوزستان

اهواز: جاده گلستان، انتهاي بلوار پرديس، مجتمع آموزش عالي جهاد دانشگاهي خوزستان

مازندران

ساري

دانشكده فني امام محمد باقر(ع)

ساري: بلوارخزر، خيابان شهيد مطهري (طبرستان)، دانشكده فني امام محمد باقر(ع)
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.