خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

کد مطلب: 97
تاریخ: 1394/10/29
نظرات: 0
  • Like
  • 0

برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه
نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۱  اسفند ۹۳ فقط در شهر تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش خانه دکتری، سازمان سنجش آموزش‌ کشور در خصوص  تاریخ‌ و نحوه‌ پرینت کارت‌ نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو اعلام کرد : نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۱  منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد و برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۳/۱۲/۱۹  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. 
برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۱  اسفند ۹۳ فقط در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، سازمان سنجش آموزش‌ کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ در خصوص  تاریخ‌ و نحوه‌ پرینت کارت‌ نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو اعلام کرد : نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۱  منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد و برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۳/۱۲/۱۹  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود داشته باشند ، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۰ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

آدرس باجه رفع نقص کارت:

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶٫

ضمناً به اطلاع می‌رساند واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۳/۱۲/۲۱  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل و در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است. لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند. به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  مراجعه و یا با شماره تلفنهای: ۸۸۹۲۳۵۹۵ الی ۸۸۹۲۳۵۹۹ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.


به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=97
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود