تبلیغات در سایت
امروز: چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396   مصادف با: Wednesday, 26 April 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » معرفی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۴ در نیمه دوم اردیبهشت

معرفی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۴ در نیمه دوم اردیبهشت

کد مطلب: 90
تاریخ: 28 دی 1394, 20:40
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
سخنگوی سازمان سنجش  از اعلام اسامی معرفی شدگان به مصاحبه دکتری نیمه متمرکز ۹۴  در نیمه دوم اردیبهشت  خبر داد.

دکتر حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت : براساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتیجه اولیه آزمون نیمه متمرکز ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و در دهه سوم فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود .

وی افزود : در نیمه اول اردیبهشت ماه مجازین انتخاب رشته باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه های منتشره سازمان با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته های امتحانی مربوط اقدام و کد رشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کرده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت آنها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کند .

اعلام معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در نیمه دوم اردیبهشت

توکلی با اشاره به اینکه پس از انتخاب رشته، گزینش علمی مرحله اول برای معرفی اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت صورت می گیرد تصریح کرد : با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یکی از کد رشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس ۸۰درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دیگر ضوابط انجام می گیرد. فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محل های مربوط برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی مطابق مصوبه وزارت علوم و حداکثر در ۵ کد رشته محل در نیمه دوم اردیبهشت از طریق سایت سازمان منتشر می شود و برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیز ارسال خواهد شد .

سخنگوی سازمان سنجش افزود : گزینش و پذیرش نهایی در آزمون دکتری نیمه متمرکز از بین داوطلبان معرفی شده به دانشگاه ها بر اساس نمره کل حاصل از ۳۰ درصد نمره آزمون ( نمره کل حاصل از ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد ) و ۷۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی ( بررسی سوابق علمی آموزشی و پژوهشی مطابق مصوبه وزارت علوم ) اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با توجه به اولویت کد رشته محل های مربوط ، ظرفیت پذیرش ، سهمیه ها و حد نصاب تعیین شده از سوی دانشگاه ها صورت میگیرد.
توکلی خاطرنشان کرد: فهرست اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون دکتری در نیمه اول شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود