امروز: پنج شنبه، 4 خرداد 1396   مصادف با: Thursday, 25 May 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » برگزاری آزمون تخصصی نیمه متمرکز دکتری در دانشگاه تبریز

برگزاری آزمون تخصصی نیمه متمرکز دکتری در دانشگاه تبریز

کد مطلب: 745
تاریخ: 15 اردیبهشت 1395, 15:17
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
آزمون تخصصی مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ طی روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

خانه دکتری به نقل از خبرگزاری مهر، محمد تقی اعلمی معاون آموزشی دانشگاه تبریز با بیان اینکه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی)، آزمون دکتری از دو بخش کتبی و مصاحبه تشکیل شده است، گفت: آزمون تخصصی کتبی روز ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی رشته ها در این دانشگاه برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به آیین نامه آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D.)، پذیرش دانشجو در دانشگاه تبریز، امسال شامل فرآیند دو مرحله ای، سنجش علمی با ۲۰ درصد تاثیر، با برگزاری آزمون از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و مرحله دوم شامل آزمون کتبی، مصاحبه و بررسی سوابق علمی داوطلبان با ۸۰ درصد تاثیر در پذیرش نهایی خواهد بود.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه تبریز داوطلبان حاضر در جلسه آزمون مرحله اول (سنجش علمی) که برای آنها کارنامه مرحله اول توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کد رشته محل های انتخابی که بر روی وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می توانند از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ با مراجعه به وبگاه دانشگاه تبریز به نشانی www.tabrizu.ac.ir نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام کنند.

اعلمی خاطرنشان کرد: امسال در دانشگاه تبریز ۲۴۵  دانشجو دکتری در دوره های روزانه، ۱۴۲ دانشجو در دوره های نوبت دوم، ۱۶ دانشجو در پردیس خودگردان دانشگاه و ۸ دانشجوبه صورت بورس  پذیرفته می شوند.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود