خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » زمان‌ (تاریخ) برگزاري آزمون استخدامی دانشگاه كردستان سال 1394 / دریافت کارت 18 اسفند

زمان‌ (تاریخ) برگزاري آزمون استخدامی دانشگاه كردستان سال 1394 / دریافت کارت 18 اسفند

کد مطلب: 500
تاریخ: 1394/12/17
نظرات: 0
  • Like
  • 0

زمان‌ (تاریخ) برگزاري آزمون استخدامی دانشگاه كردستان سال 1394 / دریافت کارت 18 اسفند

به گزارش خانه دکتری بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي دانشگاه كردستان در سال 1394 مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 در شهر سنندج برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 آغاز و در هاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن در هاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي دانشگاه كردستان در سال 1394 مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 در شهر سنندج برگزار مي‌شود.
 
به گزارش خانه دکتری فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 آغاز و در هاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن در هاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

دریافت کارت آزمون: 
لينك مربوط به پرينت كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه 94/12/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

باجه رفع نقص:
در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 08:00 الي 12:00 و ساعت 14:00 الي 17:00 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 94/12/19  با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 2 قطعه عكس به نماینده رفع نقص كارت مستقر در باجه رفع نقص دانشگاه كردستان واقع در سنندج: خيابان پاسداران، خيابان دانشگاه، درب اصلي دانشگاه كردستان، مهمانسراي دانشگاه مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
 

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=500


نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود