خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » كارت‌ صد و ششمین دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته Tolimo منتشر شد

كارت‌ صد و ششمین دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته Tolimo منتشر شد

کد مطلب: 494
تاریخ: 1394/12/18
نظرات: 0
  • Like
  • 0

كارت‌ صد و ششمین دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته Tolimo منتشر شد

به گزارش خانه دکتری صد و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو، صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 94/12/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار مي گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

كارت‌ صد و ششمین دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته Tolimo منتشر شد


خانه دکتری  به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته مي‌رساند: کارت ورود به جلسه آزمون تولیمو (Tolimo) روز سه شنبه 18 اسفند قابل دریافت می باشد.

زمان برگزاری آزمون:
1- صد و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از امروز سه‌‌شنبه 94/12/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار گرفت داوطلبان میتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی درکارت ورودی خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 94/12/19 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمایند. 

2- آدرس باجه رفع نقص كارت: 
دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (اميرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بين خيابان هاي 15 و 16.

تذکر مهم:
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سئوالات در این باره از این تاریخ لغایت 94/12/19 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سئوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و يا با شماره تلفن 42163-021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداري نمايند.

 
**براي دانلود برگ راهنماي کارت شرکت در صدوششمين دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته TOLIMO:E-A 2016 روی لینک زیر کليک کنيد
[حجم: 198.7 Kb]

مشاهده آنلاین فایل: tolimo106.pdf
به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=494
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود