امروز: سه شنبه، 2 خرداد 1396   مصادف با: Tuesday, 23 May 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » اقدامات دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای جذب دانشجوی خارجی

اقدامات دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای جذب دانشجوی خارجی

کد مطلب: 457
تاریخ: 10 اسفند 1394, 12:32
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
اقدامات دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای جذب دانشجوی خارجی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زیرساخت‌هایی برای جذب دانشجویان خارجی و همچنین اساتید خارجی در این دانشگاه در حال آماده‌سازی است.
 
به گزارش خانه دکتری، اقدامات دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای جذب دانشجوی خارجی دکتر سید علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برای جذب دانشجویان خارجی در رشته‌های پزشکی این دانشگاه، زیرساخت‌هایی در حال آماده شدن هست.

وی ادامه داد: آمادگی این زیرساخت‌ها باید براساس اعتباربخشی آموزشی انجام شود چرا که دانشجویان خارجی قبل از اقدام به تحصیل در ایران، حتما مراکز آموزشی را از لحاظ بین‌المللی و همچنین بهتر بودن بررسی می‌کنند.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد تصریح کرد: در طی جلساتی که برگزار شد، قرار شد علاوه بر جذب دانشجوی خارجی، اساتید برجسته خارجی با اساتید ایرانی مقیم خارج از کشور نیز جذب شوند چرا که آموزش به دانشجویانی که از خارج از کشور تمایل به تحصیل در ایران را دارند، باید با زبان انگلیسی که یک زبان بین‌المللی است انجام پذیرد.

وی بیان کرد: مجدداً جلساتی پیرامون بررسی این موضوع و توسعه و اعتباربخشی به دانشگاه برگزار می‌شود، علاوه بر آن دانشکده داروسازی تهران اولین مرکزی است که اعتبار‌بخشی در آن انجام شده است.


کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود