خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

کد مطلب: 291
تاریخ: 1394/11/16
نظرات: 0
  • Like
  • 0

کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

رشته جدید کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات پزشکی  در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد
عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایجاد رشته جدید مهندسی اطلاعات پزشکی خبر داد و گفت: پذیرش در این رشته از مهرماه امسال از میان دانشجویان ممتاز صورت می‌گیرد.
رشته جدید کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات پزشکی  در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

به گزارش خانه دکتری، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایجاد رشته جدید مهندسی اطلاعات پزشکی خبر داد و گفت: پذیرش در این رشته از مهرماه امسال از میان دانشجویان ممتاز صورت می‌گیرد.


خانه دکتری به نقل از راهبرد سلامت  روابط عمومی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فرناز قاسمی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایجاد رشته جدید در این دانشکده خبر داد و گفت: این رشته جدید با نام «مهندسی اطلاعات پزشکی» در مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این رشته از مهر ماه امسال آغاز به کار می‌کند، اظهار داشت: این رشته تلفیقی از مهندسی پزشکی و فناوری اطلاعات است و به کاربر نحوه و روش پردازش اطلاعات را ارائه می‌دهد تا از این طریق اطلاعات مورد نیاز را استخراج کند.

قاسمی، ادامه داد: این فناوری جزء فناوری‌های به روز در دنیا است و کاربردهای فراوانی در حوزه‌های مهندسی و پزشکی دارد.

 وی به بیان نحوه پذیرش دانشجو در این رشته پرداخت و بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال اول، پذیرش از میان دانشجویان ممتاز رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی و ریاضیات گرایش فناوری اطلاعات است.

عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه داد: این دسته از دانشجویان ممتاز با مراجعه به دفتر استعدادهای درخشان  درخواست خود را ارائه می‌دهند و پس از بررسی درخواست و احراز ممتاز بودن آنها برای پذیرش اقدام می‌شود.

قاسمی تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته را 6 دانشجوی ممتاز ذکر کرد و یادآور شد: پذیرش در این رشته در سال اول بدون آزمون ورودی است ولی از سال آینده پذیرش از طریق آزمون سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=291
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود