خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » افزایش چشمگیر وام ویژه دکتری در سال آینده

افزایش چشمگیر وام ویژه دکتری در سال آینده

کد مطلب: 264
تاریخ: 1394/11/13
نظرات: 0
  • Like
  • 0

افزایش چشمگیر وام ویژه دکتری در سال آینده

رئیس صندوق رفاه گفت: برای سال تحصیلی آینده بودجه وام دانشجویان دکترا در حدود ۱۰۰میلیارد تومان افزایش خواهد داشت.
ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش بودجه وام ویژه دکترا، گفت: ما سال گذشته برای وام دکترا ۳ میلیارد تومان به دانشجویان پرداخت کردیم و در سال جاری نیز پرداختی ما تا به حال ۱۰ میلیارد تومان برای وام دکترا بوده است، که قطعاً‌ این مبلغ افزایش پیدا خواهد کرد.
افزایش میزان وام وزارت علوم به دانشجویان دکتری از سال آینده 

رئیس صندوق رفاه گفت: برای سال تحصیلی آینده بودجه وام دانشجویان دکترا در حدود ۱۰۰میلیارد تومان افزایش خواهد داشت.

ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش بودجه وام ویژه دکترا، گفت: ما سال گذشته برای وام دکترا ۳ میلیارد تومان به دانشجویان پرداخت کردیم و در سال جاری نیز پرداختی ما تا به حال ۱۰ میلیارد تومان برای وام دکترا بوده است، که قطعاً‌ این مبلغ افزایش  خواهد یافت.

وی ادامه داد: برای سال آینده با تدبیری که صورت گرفته و با حمایتی که مقام عالی وزارت علوم داشته است، پرداختی وام دانشجویان دکترا حدود ۱۰۰ میلیارد تومان خواهد شد.

یزدان‌مهر تأکید کرد: سود بانکی این وام توسط سازمان مدیریت پرداخت خواهد شد و ما این وام را به تمام دانشجویان دکترا پرداخت خواهیم کرد.

وی گفت: بر اساس این افزایش بودجه، پرداخت وام به دانشجویان دکترا و دانشجویان پژوهش محور نیز افزایش خواهد داشت و با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در سال آینده به هر دانشجوی دکترا مبلغ شش میلیون ریال و به دانشجویان پژوهش محور مبلغ هفت میلیون ریال وام ماهانه پرداخت می‌شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: پرداخت وام‌های صندوق کارآفرینی امید نیز در راستای اشتغال و کارآفرینی بزودی عملیاتی می‌گردد.

یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان تأکید کرد: ما امسال در بحث ازدواج، اشتغال و عتبات نیز اقدامات خوبی را در نظر گرفته‌ایم. در سال‌های گذشته به هر دانشجو مبلغ سه میلیون ریال وام عتبات پرداخت می‌شد که این مبلغ برای سال‌های آینده به هفت میلیون ریال افزایش یافته است.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=264


نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود