امروز: یکشنبه، 7 خرداد 1396   مصادف با: Sunday, 28 May 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

کد مطلب: 242
تاریخ: 11 بهمن 1394, 15:47
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تفویض اختیار بورسیه دانشجویان به دانشگاهها اظهار کرد:دانشگاه شهید بهشتی فقط در رشته‌های بین رشته ای اقدام به بورسیه دانشجویان میکند.
 
به گزارش خانه دکتری، دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفت و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،با اعلام خبر فوق افزود:قرار است دانشگاه شهید بهشتی برای بورسیه دانشجویان در رشته های بین رشته ای به سازمان امور دانشجویان اعلام ظرفیت کند و چنانچه ظرفیت مورد تایید سازمان قرار بگیرد دستورالعمل های اجرایی تدوین می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه دانشگاه شهید بهشتی فقط در رشته‌های بین رشته ای اقدام به بورسیه دانشجویان می‌کند،افزود:اعزام دانشجو در رشته هایی که در داخل کشور دانشجو در مقطع دکتری پذیرش می‌شود ضرورتی ندارد .
پیش بینی رشد ۱۹ درصدی بودجه دانشگاه شهید بهشتی
رییس دانشگاه شهید بهشتی در ادامه درمورد لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۵ اظهار کرد:بودجه در نظر گرفته شده برای دانشگاه شهید بهشتی رشد ۱۹ درصدی داشته است که البته بخش زیادی از آن باید توسط درآمدهای اختصاصی دانشگاه تامین شود. دانشگاه شهید بهشتی در امور جاری کسری بودجه ندارد اما اگر از دانشگاه توقع توسعه علمی وجود داشته باشد باید بودجه‌ای تخصیص داده شود،البته دولت وعده داده است که ۶ هزار میلیارد تومان به عنوان مکمل بودجه پژوهش به دانشگاه‌ها اختصاص دهد تا سقف پژوهش به یک درصد برسد که امیدواریم این امر تحقق پیدا کند.
ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی مشابه سال قبل
دکتر طهرانچی در پایان درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی طی سال تحصیلی جاری نیز توضیح داد: ممکن است ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری کمی افزایش داشته باشد اما در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد افزایش پذیرش دانشجو صورت نخواهد گرفت.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود