امروز: جمعه، 5 خرداد 1396   مصادف با: Friday, 26 May 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

کد مطلب: 240
تاریخ: 10 بهمن 1394, 19:14
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
دانشگاه علوم پزشکی ایران برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در هفت مرکز تحقیقاتی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.
 
خانه دکتری، به نقل از خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران طی ششمین فراخوان خود اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی در ۷ مرکز تحقیقاتی کرده و داوطلبان از اول تا سی ام دی ماه ۹۴ فرصت دارند در این فراخوان شرکت کنند.
این مراکز تحقیقاتی شامل مراکز جراحی های کم تهاجمی، علوم سلولی و مولکولی، علوم دارویی رازی، آسیب شناسی سرطان، گوارش و کبد، قلب و عروق، چشم است.
ایده های پژوهشی نیز شامل کارآزمایی روش های جراحی در کنترل دیابت، جراحی چاقی و متابولیک در بیماران دچار کبد چرب یا سیروز، ترمیم در سیستم عصبی، ژنتیک اپیدمیولوژی، فارماکولوژی ترمیمی، علوم ترمیمی، مطالعات ثبت سرطان در ایران، الگوی فراگیر مراقبت تسکینی در سرطان یا بیماریهای مزمن است.

همچنین عملکرد میکروبیوم در پاتوژنز و درمان بیماری سلیاک، کانسرهای هپاتوبیلیاری، ویروس شناسی، بیوتکنولوژی، ساخت پیس میکر بیولوژیک، راه اندازی نظام ثبت فیبریلاسیون دهلیزی، بیماریهای چشمی تیروئید از دیگر ایده های پژوهشی در این حوزه هستند.

داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام در سایت، با مراکز و اساتید راهنمای مورد نظر خود تماس حاصل کرده و از شرایط اختصاصی مراکز اطلاع یابند و از تمایل خود برای گذراندن دوره در حیطه پژوهشی مربوط به آن مرکز و استاد راهنمای پیشنهادی خود اطمینان حاصل کنند.

پذیرش نهایی بر اساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) صورت خواهد گرفت.

نظر به اینکه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی بصورت تمام وقت می باشد، داوطلبان شاغل در وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی باید قبل از ثبت نام، موافقت کتبی و بدون قید و شرط محل کار خود را مبنی بر ادامه تحصیل دریافت و آن را نزد خود نگه دارند.

مدارک ثبت نام در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران درج شده است و پس از پایان مدت ثبت نام، اسامی افراد واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. دانشگاه علوم پزشکی ایران برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در هفت مرکز تحقیقاتی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود