خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » اعلام نتایج اولیه دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام نتایج اولیه دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی

کد مطلب: 22
تاریخ: 1394/10/23
نظرات: 0
  • Like
  • 0

اعلام نتایج اولیه دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج اولیه نخستین دوره پذیرش دکتری تخصصی پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت سنجش و پذیرش اعلام شد.
 
 
در اطلاعیه اعلام نتایج اولیه دکتری تخصصی پژوهش محور معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی که درسایت azmoon.net قرار گرفته آمده است:

با اعلام نتایج و ضمن تبریک به متقاضیان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور که شرایط اولیه دعوت به مصاحبه این دوره را کسب نموده‌اند، نکاتی را در ارتباط با نحوه بررسی پرونده متقاضیان و چگونگی مصاحبه داوطلبان حائز شرایط به شرح ذیل اعلام می‌دارد :
نتایج اولیه نخستین دوره پذیرش دکتری تخصصی پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت سنجش و پذیرش اعلام شد.
 
 
در اطلاعیه اعلام نتایج اولیه دکتری تخصصی پژوهش محور معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی که درسایت azmoon.net قرار گرفته آمده است:

با اعلام نتایج و ضمن تبریک به متقاضیان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور که شرایط اولیه دعوت به مصاحبه این دوره را کسب نموده‌اند، نکاتی را در ارتباط با نحوه بررسی پرونده متقاضیان و چگونگی مصاحبه داوطلبان حائز شرایط به شرح ذیل اعلام می‌دارد :

۱- با اتمام مهلت ثبت‌نام از متقاضیان دوره دکتری پژوهش محور، پرونده متقاضیان براساس اطلاعات اعلام شده در زمان ثبت‌نام مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به حدنصاب‌های معدل و ضرایب تعیین شده براساس رشته انتخابی داوطلبان اطلاعات حائزین شرایط اولیه دعوت به مصاحبه استخراج گردیده است.

۲- در این مرحله از بررسی اولیه مدارک متقاضیان، شرط تجانس رشته انتخابی با مدرک تحصیلی فرد در دوره کارشناسی ارشد بررسی نشده و این امر توسط گروه تخصصی مربوطه و در زمان مصاحبه علمی صورت خواهد گرفت. بدیهی است چنانچه داوطب به لحاظ تجانس رشته شرایط پذیرش در دوره را نداشته باشد، دعوت به مصاحبه وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

۳- متقاضیان دوره دکتری پژوهش محور می‌توانند از طریق لینک ذیل این صفحه از نتیجه خود مطلع شوند.

۴- داوطلبانی که شرایط اولیه دوره دکتری تخصصی پژوهش محور را دارا بوده‌اند لازم است از طریق لینک مربوطه فرم قرارداد این دوره را از طریق همین سامانه مشاهده و ضمن مطالعه دقیق آن ذیل محل مربوطه را تأیید نمایند «تا شرایط لازم برای حضور در جلسه مصاحبه را کسب نمایند».

۵- دعوت به مصاحبه متقاضیان حائز شرایط از هفته اول اسفند ماه از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد و داوطلبان لازم است برای اطلاع از تاریخ، زمان و نحوه مصاحبه علمی خود به همین سامانه مراجعه نمایند.

۶- داوطلبان در روز مصاحبه لازم است فرم پیشنهاد طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت نام ارسال نموده اند به همراه پروپوزال طرح تحقیقاتی دوره دکترای پژوهش محور، اصل مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد و کلیه سوابق و تولیدات علمی خود را به همراه یک نسخه پایان‌نامه و ریز نمرات خود در مقطع کارشناسی ارشد را به همراه داشته باشند.

۷- از آنجایی که ۵۰ درصد نمره مصاحبه دوره دکتری تخصصی پژوهش محور در اختیار استاد راهنمای طرح می‌باشد لذا حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه علمی فرد الزامی است. چنانچه به هر دلیلی امکان حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه متقاضی فراهم نشود، دعوت به مصاحبه فرد کان لم یکن تلقی شده و هیچگونه حقی را متوجه داوطلب نخواهد نمود و دانشگاه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

۸- با توجه به اینکه سقف راهنمایی هر استاد حداکثر ۲ نفر دانشجو می باشد، لازم است داوطلب موضوع را با استاد راهنمای خود مطرح و در صورت لزوم نسبت به تغییر استاد راهنما اقدام نماید. در این مورد فرم طرح تحقیقاتی پیشنهادی لازم است به تایید استاد راهنمای جدید رسیده و حضور استاد راهنمای جدید به همراه تصویر آخرین حکم کارگزینی در جلسه مصاحبه الزامی می باشد.

۹- لازم است استاد راهنما تصویر آخرین حکم کارگزینی خود را در زمان حضور در جلسه مصاحبه همراه داشته باشد.

۱۰- نتیجه نهایی پذیرش دوره دکتری تخصصی پژوهش محور پس از انجام مصاحبه‌های علمی اعلام خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=22
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود