خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » فرصت نهایی انتخاب رشته دکتری/ افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو

فرصت نهایی انتخاب رشته دکتری/ افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو

کد مطلب: 1913
تاریخ: 1396/02/16
نظرات: 0
  • Like
  • 0

فرصت نهایی انتخاب رشته دکتری/ افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو

داوطلبان مجاز در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) تنها تا ساعت 24 امشب 16 اردیبهشت ماه 1396 جهت انتخاب رشته فرصت دارند.
فرصت نهایی انتخاب رشته دکتری/ افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو
به گزارش خانه دکتری، داوطلبان مجاز در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) تنها تا ساعت 24 امشب 16 اردیبهشت ماه 1396 برای انتخاب رشته فرصت دارند. از میان 199 هزار و 303 داوطلب مجاز به انتخاب رشته دکتری تا ساعت 8 صبح امروز 16 اردیبهشت ماه 128 هزار و 987 نفر معادل 64.72 درصد داوطلبان اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته نموده‌اند. به همین علت فرصت انتخاب رشته برای آن دسته از داوطلبانی که تا این لحظه موفق به تکمیل فرم نشده‌اند، تا آخر امروز تمدید گردیده است.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته  جهت پذیرش در کد رشته محل‌های دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به غیر از دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند می‌توانند با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته و اصلاحات آن که در سایت سازمان سنجش درج شده است اقدام به انتخاب 50 کد رشته محل از میان کد رشته‌های تحصیلی (در صورت موجود بودن) در فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند. داوطلبان دقت داشته باشند که در انتخاب رشته به ترتیب رشته‌های مورد نظر خود را وارد کنند.

داوطلبانی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند، تا ساعت 24 امشب 16 اردیبهشت ماه 96 فرصت دارند تا با توجه به اطلاعیه‌ و اصلاحیه‌های دفترچه راهنمایی که در تاریخ‌های 9 و 13 اردیبهشت ماه منتشر شده‌اند، جهت ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، که علاقه‌مند به انتخاب کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد دارند می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، بر اساس دفترچه‌های این دانشگاه اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته نمایند.

ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در دوره‌های روزانه و سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزشش عالی دولتی بدون احتساب ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی امسال به 14 هزار و 599 نفر افزایش یافته است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اسامی معرفی شدگان دارای حد نصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و ...) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌های مجری اعلام کرد، این اسامی در هفته اول خرداد ماه 96 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی اصلاحات دفترچه انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری 96 می‌توانید به خبر منتشر شده‌ی آن در این لینک مراجعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=1913
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود