خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » امروز آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96

کد مطلب: 1689
تاریخ: 1395/10/04
نظرات: 0
  • Like
  • 0

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96

به گزارش خانه دکتری، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد با توجه به مهلت تمدیدشده تا ساعت 24 امروز شنبه 4 دی ماه برای مراجعه به سایت سازمان سنجش و ثبت‌نام در این آزمون مهلت دارند.
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96
آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امروز می باشد.
 
به گزارش خانه دکتری، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد با توجه به مهلت تمدیدشده تا ساعت 24 امروز شنبه 4 دی ماه برای مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس http://sanjesh.org و ثبت‌نام در این آزمون مهلت دارند. 

وی افزود: تا 8 صبح امروز شنبه 4 دی ماه تعداد 240 هزار و 203 داوطلب برای ثبت‌نام اقدام کردند. 

توکلی گفت: به تمام داوطلبان که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکردند توصیه می‌شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت‌نام اقدام کنند. 

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی دانشگاه آزاد هستند نیز باید برای ثبت‌نام در آزمون دکتری سال 96 تا ساعت 24 امروز به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند و داوطلبانی که ثبت‌نام کردند نیز می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=1689
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود