خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » ماشین های الکتریکی 1 و 2 نبوی

ماشین های الکتریکی 1 و 2 نبوی

کد مطلب: 1320
تاریخ: 8 شهریور 1395, 19:11
نظرات: 0
  • Like
  • 0

درس ماشین های الکتریکی به بررسی انواع موتور ها و ژنراتورها و نحوه طراحی و پیاده سازی آن می پردازد. جزوه ی ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ مهندس نبوی یکی از بهترین جزوات برای درس ماشین های الکتریکی می باشد که با زبانی ساده به همراه مثال ها و مسائل متنوع و بصورت تایپ شده، مرجع مناسبی برای یادگیری هرچه بهتر این درس می باشد. لازم به ذکر است که هردو درس ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ به صورت یکجا و در قالب یک فایل پی دی اف خدمت شما عرضه شده است.

فهرست مطالب ماشین های الکتریکی ۱: مدارهای مغناطیسی -  شکستگی (خمیدگی) خطوط قوا در شکاف هوایی - مدارهای مغناطیسی جریان متناوب - تبدیل انرژی – الکترومکانیکی - ماشین های DC

فهرست مطالب ماشین های الکتریکی ۲ :  ترانسفورماتور - اجزاء ترانسفرماتورها - ترانسفورماتور واقعی - مدار معادل الکتریکی یکائی شده ی ترانسفورماتور - درصد تنظیم ولتاژ (رگولاسیون ولتاژ) - موازی کردن ترانسفورماتورها – اتوترانسفورماتور - موتورهای القائی.

همچنین جهت تسلط بیشتر به درس ماشین 1، و با توجه به اینکه این درس پایه ای برای درس ماشین 2 می‌باشد، توصیه می شود جزوه درس ماشین های الکتریکی 1 که در ۹۳ صفحه به صورت تایپ شده و خوانا تهیه شده است مطالعه گردد.

در نهایت نیز جهت اینکه خلاصه ای از دو درس برای جمع بندی در دسترس باشد، جزوه 90% پارسه نیز در این پکیج گنجانده شده است.
کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود