خانه دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری | منابع دکتری | مشاوره دکتری | دفترچه دکتری

تبلیغات در سایت
امروز: پنج شنبه، 18 آذر 1395   مصادف با: Thursday, 8 December 2016
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » اسامی پذیرفته شدگان نهایی دکتری ۹۵ دانشگاه ارومیه اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی دکتری ۹۵ دانشگاه ارومیه اعلام شد

کد مطلب: 1300
تاریخ: 4 شهریور 1395, 13:28
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
دانشگاه ارومیه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خانه دکتری، اسامی پذیرفته شدگان نهایی دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه ارومیه مطابق جداول زیر می باشد:

زمان ثبت نام اینترنتی و مراجعه حضوری به دانشگاه متعاقبا از طریق سایت ثبت نام ورودی های جدید اعلام خواهد شد.
تربیت بدنی

کد رشته محل:          ۲۰۴۱  نام رشته: فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس(روزانه)

قبول شدگان

۱-مینو شیرپور

کد رشته محل: ۲۰۴۱        نام رشته: فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس(پردیس)

قبول شدگان

۱-شیوا چراغ آباجلو

۲- بهنام حیدری

۳- پوپک سودمند

کد رشته محل: ۲۰۶۷                نام رشته: یادگیری حرکتی و رفتار حرکتی(روزانه)

قبول شدگان

۱-مهرداد خارستانی

۲- حسن باغنده

۳- معصومه پروانه

کد رشته محل: ۲۰۶۷                   نام رشته: یادگیری حرکتی (پردیس)

قبول شدگان

۱-یاسین کاظمی

۲-فرشته برزگر

۳-قمر مهری نیازی

کد رشته محل: ۲۰۲۰                    نام رشته: مدیریت ورزشی (روزانه)

قبول شدگان

۱-آیدین عباسی

۲- پروانه خواجه پور سوق

۳- محسن خسروشاهی

۴-ایوب رایگان

کد رشته محل: ۲۱۰۴                       نام رشته: مدیریت ورزشی (پردیس)

قبول شدگان

۱-غلام حسین رحیمی

۲-شمسی غفاری

۳-ماریه عاشوری

۴-منیژه کریمیان

اقتصاد

کد رشته محل: ۱۱۱۷          نام رشته: علوم اقتصادی (روزانه)

قبول شدگان

۱-حامدمنصوری گرگری

۲-اکبر پیله ور سلطان احمدی

۳-مبینا زارعی

۴- زهره دلال باشی اصفهانی

۵- رامین رحیمی

۶- فرامرز معصوم زاده

۷- میرعباس هاشمی

۸-پریسا آقانیا

۹-سیدعلی حسینی ابراهیم آباد

ادبیات

کدرشته محل:            ۲۱۶۸    نام رشته: زبان وادبیات فارسی-حماسی(روزانه)

قبول شدگان

۱- محمد شیرویی

۲- مهین امیدیان

۳- فرهاد پرموز

۴- گلاویژ جلالی

کدرشته محل: ۲۱۸۲           نام رشته: ادبیات غنایی(روزانه)

قبول شدگان

۱- راضیه ایمانی نسب

۲- عذرا جهانی

۳- طالب شجاعی

۴-زینب آموزگاری

۵- فاطمه تفقدی

۶- ونوس قلی زاده چولاندیمی

کدرشته محل: ۲۱۷۳           نام رشته: ادبیات عرفای(روزانه)
کدرشته محل: ۲۱۳۶      نام رشته: زبان وادبیات فارسی محض(روزانه)

قبول شدگان

۱- مسعود نباتی

۲- وحید علی بیگی سرهالی

۳- حسن آرم کان

۴-ناصر بهرامی

کدرشته محل: ۲۲۱۴       نام رشته: زبان وادبیات فارسی محض(پردیس)

قبول شدگان

۱-حسین زرندی میاندوآب

۲-امیدقهرمانی

۳-غلامرضا کریم الهی

۴-مهدی طهرانچی بلدی

۵-محمدسلیم عباسی

۶-مژده طالبی

۷-علی محسنی فسقندیس

رشته محل: ۱۷۸۷           نام رشته: فقه وحقوق اسلامی(روزانه)

قبول شدگان

۱- بهنام جوانمرد

۲- صادق حسن نژاد

۳- حمیدفاضل نیا

۴- مهدی قلی پور خانقاهی

۵- سیدسعید یاسینی

۶- وحیدهاشمی

رشته محل: ۱۹۴۰           نام رشته: روانشناسی عمومی(روزانه)

قبول شدگان

۱- محمدحسین سربی

۲- بهناز دهقان

۳- منصور محمودی اقدم

۴- شهین آزموده

۵- عصمت مسیبی

کد رشته محل: ۵۱۰۱    نام رشته: آموزش زبان انگلیسی (روزانه)

قبول شدگان

۱-مهسا علی نسب

۲-سعید ایوبی

۳-حسن ملا حسین

۴- سجاد قریبه قریبه

کد رشته محل: ۵۱۴۱                 نام رشته: آموزش زبان انگلیسی (پردیس)

قبول شدگان

۱- محمدنسیم فر

علوم

کد رشته محل:۲۷۳۳                      نام رشته: آنالیزتابعی(روزانه)

قبول شدگان

۱- نسرین علیزاده سالطه

۲- رعنا جهان آرا

کد رشته محل: ۲۶۹۵                       نام رشته: جبر (روزانه)

قبول شدگان

۱-فرناز سلیمانی

۲-خالد کامیاب

۳-حمیدتراکمی

۴-فریدون آل جعفر

کد رشته محل: ۲۸۷۳                     نام رشته: جبر (پردیس)

قبول شدگان

۱-مرتضی کاظم زاده

کد رشته محل:۲۷۷۲                       نام رشته: هندسه-توپولوژی (روزانه)

قبول شدگان

۱- خدیجه قاسمی

کد رشته محل: ۲۹۵۷              نام رشته: فیزیک-اتمی ومولکولی (روزانه)

قبول شدگان

۱-هاله ابراهیمی

۲-محبوبه سلیمانی

۳-لیلا حسن زاده

۴-نازلی ایرانی

کد رشته محل: ۳۱۱۳                نام رشته: فیزیک-اتمی ومولکولی (پردیس)

قبول شدگان

۱- رضا وحیدی اصل

۲- ایوب طهماسبی

کد رشته محل: ۵۱۹۳                       نام رشته: فیزیک-نظری (روزانه)
کد رشته محل: ۲۹۵۸                    نام رشته: فیزیک-هسته ای (روزانه)

قبول شدگان

۱-ندا بخشی

۲-سارا حاتم پناه

کد رشته محل: ۲۳۷۱                      نام رشته: شیمی آلی (روزانه)

قبول شدگان

۱- هادی زارع

۲- سیده نازنین امیر یعقوبی

۳- کریم زحمت کش

۴- فهیمه بادپرور

۵-بایرام پارسا

۶-حسن علم قلی لو

۷-نیشتمان حسنلویی

۸- صدیقه احسانی مهر

۹-مرضیه محمدی

۱۰-مسعود بایزیدی

کد رشته محل: ۲۵۶۱                       نام رشته: شیمی آلی (پردیس)

قبول شدگان

۱-سمیه افتادگان

۲-سعیدقربان نژاد

۳- امراه نوری

۴- فرشته گندمی

۵-مرتضی حسن پور گله بان

۶-رضا زرگرزاده

کد رشته محل: ۲۴۱۱                       نام رشته: شیمی تجزیه (روزانه)

قبول شدگان

۱-محمد قشلاقی

۲-احسان امیرمطلبی

۳-فریبا نوروز یگانه

۴-فریبا استوار

۵-سامال یگانه

۶-زرتشت اسدزاده

۷-مقصود لطفی

۸-امیرعلی مجرد

۹-شیرین برنا

کد رشته محل:           نام رشته: زمین شناسی اقتصادی ( روزانه )

قبول شدگان

۱-فاطمه جهانگیریار

۲-معصومه نوروزی

کد رشته محل:              نام رشته: زمین شناسی اقتصادی (پردیس)

قبول شدگان

۱-سید علی رضا آشفته

۲-لیلا فتح الله پور

فنی مهندسی

کدرشته محل: ۳۱۶۴           نام رشته: برق-قدرت(روزانه)

قبول شدگان

۱- رحیم فتحی

۲- مسعود علیلو

۳- ابوذر محمدنژاد

کدرشته محل: ۳۱۶۴           نام رشته: برق-الکترونیک(روزانه)

قبول شدگان

۱-عدنان قادری

کدرشته محل: ۳۶۰۰         نام رشته: مهندسی مکانیک-ساخت وتولید(روزانه)

قبول شدگان

۱- پرستو اسماعیلی

۲- وحید ذاکری

۳- سروش آقایی

کدرشته محل: ۳۶۷۰           نام رشته: مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی(روزانه)

قبول شدگان

۱-امین حبیب زاده آیدنلو

۲-مرتضی پیرعدل

۳-حسین شیخلو

۴-مهدی مددی

۵-حسین اسلامی

۶- وحید مهدیخوانی

۷- هادی بافکر

کدرشته محل: ۳۶۱۵        نام رشته: مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی(روزانه)

قبول شدگان

۱- فرزین شعبانی

۲-سینا سجادی

۳-علیرضا علیزاده

۴- عباس پورمحمداقدم

کدرشته محل: ۴۰۸۷          نام رشته: فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری(روزانه)

قبول شدگان

۱-وحید نجف پور

کد رشته محل: ۳۲۱۳                      نام رشته: برق – مخابرات سیستم(روزانه)

قبول شدگان

۱-آزاده خزالی

۲-وحید عباسی

کد رشته محل: ۳۳۹۶                      نام رشته: عمران – سازه(روزانه)

قبول شدگان

۱-قادر صدقی متنق

۲-ندا فضلعلی پور

۳- ناصر دشتی

کد رشته محل: ۳۳۴۶                     نام رشته: عمران – ژئوتکنیک(روزانه)

قبول شدگان

۱- فرشید سعد آبادی

۲- علی برقی بوراچالو

کد رشته محل: ۳۴۵۷                   نام رشته: عمران –آب و سازه های هیدرولیکی(روزانه)

قبول شدگان

۱-محمد نقوی

۲-سودا کفشدوز سلیمی

کدرشته محل: ۳۸۳۵             نام رشته: مهندسی معدن-اکتشاف موادمعدنی(روزانه)

قبول شدگان

۱-حبیب الله بازدار

۲-سهیل پوررضا

کدرشته محل: ۳۵۵۵           نام رشته: عمران سازه(پردیس)

قبول شدگان

۱-سیامک محمدحسینی

۲- امیر جباری

۳-سهند صادقی مقدمی

۴-کیا بادامچی

کدرشته محل: ۳۷۶۵           نام رشته: مکانیک-تبدیل انرژی(پردیس)

قبول شدگان

۱-هادی شاکرصدقیانی

۲-هاله صدیقی

۳-پژمان انتظامی

۴- علی شیخ محمدی

۵- امیرکمالی

۶- بابک خرم کردلر

۷- ابراهیم شجاعی

کدرشته محل: ۳۳۶۳           نام رشته: برق-مخابرات سیستم(پردیس)

قبول شدگان

۱-اکبراصغرزاده

۲-محسن سلیمانی

رشته محل: ۳۳۵۹          نام رشته: مخابرات-میدان(پردیس)

قبول شدگان

۱-رضا نصیرزاده صالح

۲-علیرضا حق شناس رضاییه

۳-سیروس تن ناز

دامپزشکی

کدرشته محل: ۵۰۲۲        نام رشته: آناتومی وجنین شناسی مقایسه ای(روزانه)

قبول شدگان

۱-فهیمه خان محمدی قانع

۲-عذرا رحیمی

کدرشته محل: ۵۰۱۴          نام رشته: ایمنی شناسی(روزانه)

قبول شدگان

۱-لیلا محمودزاده مغانجوقی

۲- مهسا خیاطی کهنه شهری

۳- منیره فلسفی

کدرشته محل: ۵۰۰۹           نام رشته: باکتری شناسی(روزانه)

قبول شدگان

۱-مسعود امینی

کدرشته محل:                       نام رشته: جراحی دامپزشکی(روزانه)
رشته محل: ۲۷۰۱         نام رشته: انگل شناسی دامپزشکی(روزانه)

قبول شدگان

۱-اصغر افشاری

۲-یوسف میرزایی

۳-خدیجه صیدی گزافی

رشته محل: ۲۷۰۱          نام رشته: مامایی و بیماریهای تولیدمثل دام(روزانه)

قبول شدگان

۱-سیدحسام مرتضوی کارگرکهن

کدرشته محل: ۴۹۸۶    نام رشته: بهداشت و بیماریهای طیور(روزانه)

قبول شدگان

۱-اسماعیل الهیاری

۲-سیدسجاد بابایی مرزنگو

۳-لقمان احمدزاده

کدرشته محل: ۴۹۷۲           نام رشته: بیماریهای درونی دامهای بزرگ(روزانه)

قبول شدگان

۱-حسین جدی

۲-سامان زینال خیری

کشاورزی

رشته محل: ۵۱۹۰           نام رشته: آبیاری وزهکشی(روزانه)

قبول شدگان

۱-فرشاد خشایی

۲-رحمان باریده

۳-مینا طاهری

۴-زهرا محمدخانی

کدرشته محل: ۵۱۹۲           نام رشته: مهندسی منابع آب(روزانه)

قبول شدگان

۱-جواد حیدری

۲- امین امینی

۳- ابراهیم شهبازی رز

کدرشته محل: ۴۶۰۰          نام رشته: فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه(روزانه)

قبول شدگان

۱- مریم رفیعی

۲- پویا غربی

۳- محمد عدلی پور

کدرشته محل: ۴۶۰۹           نام رشته: گیاهان زینتی(روزانه)
کدرشته محل: ۴۴۷۹           نام رشته: اصلاح نباتات(روزانه)

قبول شدگان

۱-مرتضی سالک جلالی

۲- گوهر افروز

۳- فریبا قادری

۴- نسرین اکبری

۵- آیدا جوانمرد

۶- پیمان بهروز

۷- مرتضی حنیفه زاده

کدرشته محل: ۴۶۹۹         نام رشته: حشره شناسی کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

۱- مهدی رزمی

۲- کیخسرو امامی

۳- پریا سلطانی نژاد

کدرشته محل: ۴۶۹۹         نام رشته: حشره شناسی کشاورزی(پردیس)

قبول شدگان

۱-محمد حسین اکبری اصل

۲-معصومه خلیلی

رشته محل: ۴۶۵۴           نام رشته: تغذیه دام (روزانه)

قبول شدگان

۱-خسرو پارسایی مهر

۲-بهزاد اسدنژاد

۳-زهرا صالحیان

۴-امین دیبامهر

۵- یونس اولادشنبه

۶- حسین هادوی

کدرشته محل: ۴۴۹۸           نام رشته: زراعت(روزانه)

قبول شدگان

۱-رضا پورستاری

۲-امیریوسفی کردلر

۳-مینا نجفی ساعتلو

کدرشته محل: ۴۲۹۳        نام رشته: تکنولوژی مواد غذایی(روزانه)

قبول شدگان

۱-ژیلا قاسمی

۲- نیره کریمی

کدرشته محل: ۴۳۰۱      نام رشته: میکروبیولوژی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

۱-سهیلاصمدپور هندواری

۲- پریسا عبدالستاری

رشته محل: ۴۳۰۷           نام رشته: شیمی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

۱- شیما پیری قشلاقی

۲- شقایق شیخ زاده

کدرشته محل: ۴۳۱۱           نام رشته: مهندسی موادوطراحی صنایع غذایی(روزانه)

قبول شدگان

۱-سمیرا محمدعلی نژاد

۲- نلما آقازاده

کدرشته محل: ۴۲۵۷     نام رشته: مهندسی مکانیک و بیوسیستم-طراحی ماشین های کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

۱- فاطمه قشلاقی

۲- بهنام قریبه قریبه

۳- عادل حکیمی

کدرشته محل: ۴۲۶۹        نام رشته: فناوری پس از برداشت(روزانه)

قبول شدگان

۱-احسان قجرجزی

۲- محسن بهپوربله سور

۳- حسین مشکوه

منابع طبیعی

رشته محل: ۴۷۷۳           نام رشته: جنگلداری(روزانه)

قبول شدگان

۱- فاطمه فرجی

۲- سوران امینی بانه

۳- ایرج عطایی گیکلو

۴- پیمان حامدی قاض

کدرشته محل: ۴۸۰۷          نام رشته: تکثیروپرورش آبزیان(روزانه)

قبول شدگان

۱- سیده ژینو حسینی

۲- مهدی نادری فارسانی

۳- فراز پنجوینی


کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود