امروز: پنج شنبه، 4 خرداد 1396   مصادف با: Thursday, 25 May 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شركت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء 95

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شركت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء 95

کد مطلب: 1284
تاریخ: 27 مرداد 1395, 15:44
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
 اطلاعیه‌ معاونت منابع انسانی قوه قضاییه درخصوص اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شركت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال 1395 منتشر شد.

به گزارش خانه دکتری متن اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش به شرح ذیل می باشد:

پیرو اطلاعیه مورخ 20/4/95 درخصوص ثبت‌نام آزمون تصدی منصب قضاء در سال 1395، با عنایت به مراجعات و درخواست-های مکرر متقاضیان، به ‌اطلاع‌ مي‌رساند آن دسته از داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌‌‌نام‌ و شركت‌ در آزمون كه موفق به ثبت‌نام در اين آزمون نشده‌اند و يا داوطلباني كه کارت اعتباری را خریداری نموده ولی در سيستم ثبت‌نام، موفق به ثبت‌ اطلاعات خود نشده اند، مي‌توانند در مهلت مجددی كه از روز دوشنبه مورخ 1395/6/1 تا روز چهارشنبه مورخ 1395/6/3 برای ثبت نام در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
 
لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد در مهلت فوق و پس از مطالعه دقيق اطلاعيه مورخ 95/4/20 (اين اطلاعيه از طريق بخش آزمونهاي استخدامي پایگاه اطلاع ‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني  www.sanjesh.org قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، از طریق پایگاه اطلاع ‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني فوق اقدام لازم براي ثبت‌نام بعمل آورند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نموده‌اند، در صورت تمايل مي‌توانند در بازه زماني فوق نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام نمايند. لازم به ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود