خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه ادیان و مذاهب

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه ادیان و مذاهب

کد مطلب: 1146
تاریخ: 1395/04/31
نظرات: 0
  • Like
  • 0

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه ادیان و مذاهب

دانشگاه ادیان و مذاهب طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ این دانشگاه جهت تکمیل فرم تعهدنامه در بازه زمانی ۲ لغایت ۷ مرداد ماه اطلاع‌رسانی کرده است.اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه ادیان و مذاهب
دانشگاه ادیان و مذاهب طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ این دانشگاه جهت تکمیل فرم تعهدنامه در بازه زمانی ۲ لغایت ۷ مرداد ماه اطلاع‌رسانی کرده است.

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام روابط عمومی این دانشگاه، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی طی اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله دوم (مصاحبه) آزمون  دکتری تخصصی ۱۳۹۵ را اعلام کرد:

براساس آیین‌نامه ورودی دکتری(Ph.D) ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۱۹۱۷۷/۱۱ و شیوه‌نامه اجرایی مصوبه شورای برنامه ریزی و نظارت بر پذیرش دانشجو مقطع دکتری ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور به شماره ۵۹۵۵۷/س و همچنین نامه‌های ارسالی از وزرات علوم، تحقیقات و فناوری؛ آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ در دو مرحله برگزار گردید و ارزیابی مرحله دوم(مصاحبه) توسط دانشگاه‌ها صورت پذیرفت.

دانشگاه ادیان و مذاهب طی اطلاعیه رسمی درج شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین اطلاع‌رسانی از طریق سایت رسمی دانشگاه، اقدام به ثبت‌نام از داوطلبان مصاحبه در این دانشگاه در یازده رشته نمود.

پس از ثبت‌نام صورت گرفته و اعلام زمان‌بندی مصاحبه داوطلبان، در تاریخ‌های ۸، ۹ و ۱۰ خرداد سال ۱۳۹۵ مصاحبه‌ از داوطلبان صورت پذیرفت و با تمدید این فرصت در تاریخ ۵ تیرماه ارزیابی دانشگاه ادیان و مذاهب به اتمام رسید.

براساس شیوه‌نامه ابلاغی سازمان سنجش آموزش کشور، معاونت آموزشی دانشگاه ادیان و مذاهب، طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به ۷ نفر نخست هر رشته (مطابق ظرفیت اختصاص یافته به این دانشگاه)، از این پذیرفته‌شدگان، دعوت نموده است دربازه زمانی ۲ لغایت ۷ مردادماه سال جاری با مراجعه حضوری به این دانشگاه اقدام به ثبت‌نام و تکمیل فرم تعهدنامه ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور نمایند.

طبعاً آن‌دسته از داوطلبانی که تاکنون تماس و یا پیامکی از دانشگاه دریافت نکرده‌اند، جزو افراد ذخیره و یا عدم قبولی در دانشگاه ادیان و مذاهب می‌باشند.

گفتنی است پس از اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان، دانشگاه ادیان و مذاهب نتایج و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی را در پایان مردادماه به سازمان سنجش اعلام می‌نماید و نتایج نهایی و رسمی از سوی سازمان مذکور اعلام خواهد گردید.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=1146
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود