امروز: یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396   مصادف با: Sunday, 30 April 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه شاهد

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه شاهد

کد مطلب: 1144
تاریخ: 31 تیر 1395, 13:28
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
به پذیرفته‌شدگان مصاحبه دکتری با آزمون سال ۱۳۹۵ دانشگاه شاهد به صورت تلفنی و یا از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام روابط عمومی این دانشگاه، به داوطلبان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۵ دانشگاه شاهد که در مراحل آزمون های تخصصی و مصاحبه بررسی صلاحیت های عمومی شرکت کرده اند و بر اساس بررسی های به عمل آمده در لیست پذیرفته شدگان این دانشگاه قرار گرفته اند و از طریق تلفن یا پیامک در بازه زمانی ۹۵/۴/۳۰ لغایت ۹۵/۵/۲ به آنان اطلاع رسانی خواهد شد، لازم است جهت تکمیل فرم اخذ تعهد (فرم سازمان سنجش آموزش کشور) از پذیرفته شدگان مشروط در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ به دانشگاه شاهد مراجعه نمایند.

نکات قابل توجه:
۱- پذیرفته شدگان محترم، لازم است شخصاً به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی در بازه زمانی ۹۵/۵/۲ لغایت ۹۵/۵/۵ جهت تکمیل فرم مذکور به آدرس: تهران، بزرگراه خلیج فارس، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)، ساختمان مرکزی دانشگاه شاهد، طبقه همکف، دفتر تحصیلات تکمیلی (کارشناس پذیرش) مراجعه فرمایند.
۲- عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده جهت تکمیل و تحویل فرم مذکور به دفتر پذیرش این دانشگاه، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در دانشگاه شاهد تلقی شده و افراد ذخیره جایگزین آنها می گردد و متعاقباً اقدامی در این خصوص امکان پذیر نمی باشد.
۳- بر اساس ابلاغیه مورخ ۹۵/۳/۱۲ سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرفته شدگان محترم، لازم است از تاریخ ۹۵/۵/۱۲ لغایت ۹۵/۵/۲۸ با مراجعه به سایت سازمان مذکور، نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی اقدام نموده و پس از پرداخت الکترونیکی مبلغ ۲۹۰۰۰۰ ریال (دویست و نود هزار ریال) فرم تکمیل شده مذکور را از طریق سیستم الکترونیکی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی وزارت حذف خواهند شد.
در صورت نیاز در ساعت اداری با شماره تلفن های ۰۲۱۵۱۲۱۵۲۴۱ و ۰۲۱۵۱۲۱۵۲۴۲ تماس حاصل فرمائید.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود