خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شهرکرد

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شهرکرد

کد مطلب: 1140
تاریخ: 1395/04/31
نظرات: 0
  • Like
  • 0

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شهرکرد

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام این دانشگاه، پذیرفته‌شدگان نهایی لازم است در بازه زمانی ۹۵/۵/۲ یا ۹۵/۵/۴ از ساعت ۸ تا ۱۴ جهت سپردن تعهد به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه واقع در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه نمایند.
اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شهرکرد
به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام این دانشگاه، پذیرفته‌شدگان نهایی لازم است در بازه زمانی ۹۵/۵/۲ یا ۹۵/۵/۴ از ساعت ۸ تا ۱۴ جهت سپردن تعهد به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه واقع در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم مراجعه در بازه زمانی فوق به منزله انصراف از پذیرش در دوره دکتری ۹۵ این دانشگاه خواهد بود و افراد واجد شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.

اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه شهرکرد
[حجم: 170.73 Kb]

مشاهده آنلاین فایل: 20167720173540phd95.pdf


نکات بسیار مهم:

۱- طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور حضور شخص جهت سپردن تعهد الزامی بوده و سپردن تعهد توسط افراد دیگر و یا به صورت غیرحضوری امکان پذیر نیست.

۲- عدم مراجعه در بازه زمانی فوق به منزله انصراف از پذیرش در دوره دکتری ۹۵ این دانشگاه خواهد بود و افراد واجد شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.

۳- در صورت عدم مراجعه نفرات اعلام شده در تاریخ‌های مذکور، جهت جایگزینی افراد واجد شرایط بعدی متعاقبا ضمن تماس با ایشان از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- تکمیل و امضای فرم تعهد و درخواست تحصیل در این دانشگاه به منزله اعلام نام‌نویسی قطعی بوده و قابل انصراف و بازپس‌گیری نیست. اسامی افراد تعهد داده در پورتال سازمان سنجش وارد شده و این افراد امکان مراجعه و نام نویسی در دانشگاه دیگر را ندارند. در صورتی که پذیرفته شده در بیش از یک دانشگاه فرم تعهد تکمیل و ارایه نماید قبولی سال ۹۵ پذیرفته شده از طرف سازمان سنجش کان لم یکن خواهد شد.

۵- کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند، لازم است از تاریخ ۹۵/۵/۱۲ لغایت ۹۵/۵/۲۸ برای انجام بررسی صلاحیت های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰،۰۰۰ (دویست و نود هزار ریال) از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی این سازمان اقدام و آن را ازطریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد.

۶- کلیه پذیرفته‌شدگان به صورت مشروط پذیرفته شده و قبولی قطعی ایشان بعد از تایید صلاحیت عمومی داوطلب توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مطابق با دستورالعمل اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه

۲- اصل و کپی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: http://phdhome.ir/?newsid=1140


نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود