امروز: یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396   مصادف با: Sunday, 30 April 2017
خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت
» » انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه نوشیروانی بابل

انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه نوشیروانی بابل

کد مطلب: 1125
تاریخ: 30 تیر 1395, 13:44
نظرات: 0
    انتشار این مطلب در تلگرام
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
نتایج ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و مهلت تکمیل فرم تعهدنامه توسط پذیرفته شدگان اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام این دانشگاه، پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل می بایست به نکات زیر توجه نمایند:

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
[حجم: 177.79 کیلوبایت]

داوطلبان مشروحه ذیل- آنانی که به عنوان قبولی اصلی این دانشگاه در رشته گرایش های زیر معرفی شده اند – در روزهای شنبه ۹۵/۵/۲ تا چهارشنبه ۹۵/۵/۶ ساعت های ۸ تا ۱۱/۳۰ صبح برای دادن تعهد و ثبت نام اولیه به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل – اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

بدیهی است داوطلبانی که تا ساعت ۱۱/۳۰ روز چهارشنبه ۹۵/۵/۶ در دانشگاه حضور نیافته و فرم تعهد ثبت نام در این دانشگاه را امضاء ننمایند، حق قبولی ازایشان سلب و نفرات ذخیره جایگزین ایشان خواهند شد.

چگونگی مراجعه پذیرفته شدگان ذخیره متعاقباً به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید. نفرات ذخیره در روزهای شنبه ۹۵/۵/۹ تا دوشنبه ۹۵/۵/۱۱ (همان ساعات اعلام شده) برای دادن تعهد و ثبت نام اولیه مراجعه خواهند نمود.

مدارک لازم در هنگام مراجعه داوطلبان پذیرفته شده:

اصل شناسنامه
اصل کارت ملی
مدارک معتبر برای تعیین وضعیت نظام وظیفه آقایان
* درضمن حضور شخص داوطلب برای دادن تعهد الزامی است.

پس از اخذ تعهد – تعهد مبنی بر عدم ثبت نام در رشته گرایش های دانشگاه های دیگر و نیز پذیرش قبولی در یکی از رشته گرایش های این دانشگاه – از داوطلبانی که در این دانشگاه پذیرفته شده اند، اسامی ایشان در بازه زمانی ۹۵/۵/۱۲ تا ۹۵/۵/۲۰ در پرتال سازمان سنجش ثبت می گردد. سپس این داوطلبان در همین بازه زمانی می باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به ثبت وضعیت صلاحیت عمومی خود اقدام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. داوطلبان از صفحه دریافت کد رهگیری خود برای اقذامات بعدی، یک نسخه چاپی تهیه نمایند. ثبت نام اصلی این داوطلبان در دانشگاه در بازه زمانی ۹۵/۶/۲۰ تا ۹۵/۶/۲۴ (براساس جدول زمانبندی ثبت نام قابل درج در اطلاعیه شهریور ماه دانشگاه برای ثبت نام ورودی های جدید دانشجویان تحصیلات تکمیلی) انجام خواهد شد.

مدارک موردنیاز برای ثبت نام اصلی داوطلبان پذیرفته شده متعاقبا در شهریور ماه اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از تمامی امکانات سایت، می بایست ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود